Сообщения
  • O'Z
  • Рус
Подать объявление
  1. Главная
  2. Работа
  3. Розничная торговля / Продажи
  4. Розничная торговля / Продажи - Ташкентская область
  5. Розничная торговля / Продажи - Ташкент
  6. Розничная торговля / Продажи - Мирзо-Улугбекский район
Опубликовано 10 апреля 2024 г.

Savdo agentligiga ishga taklif qilamiz/Торговый агент

Зарплата

3 000 000 - 10 000 000 сум

Местоположение

Ташкент, Мирзо-Улугбекский район

Тип работы

Постоянная работа

Тип занятости

Работа на полную ставку

Описание

MEROS MARKET kompaniyasi o'z jamoasiga savdo vakillarini qidirmoqda

Biz sizga taklif qilamiz:

- Belgilangan ish haqi 1 500 000 so 'm + yo' l 500 000 so ' m + sotishdan tushgan foiz (3% -10%)

- Barqaror, o'z vaqtida to'lash va rasmiy ish bilan ta'minlash

- Moslashuvchan ish vaqti 6/1 soat 09:00 dan 18:00 gacha

Siz bizga mos kelasiz, agar

- Sizda savdo vakili sifatida tajribangiz bor bo'lsa (3 oydan boshlab)

Siz rus va o'zbek tillarida gaplasha olsangiz;

- Siz mijozga qanday munosabatda bo'lishni bilasizgiz;

- Siz faolsiz va ishda natijaga intilishingiz bo'lsa;

- Siz halol, o'z vaqtida va rivojlanishga intilasiz;

- Siz ishontira olasiz va e'tirozlar bilan ishlay olasiz;

Sizning vazifalaringiz quyidagilarni o'z ichiga oladi:

- Belgilangan hududdagi savdo nuqtalariga tashrif buyurish;

- Savdo rejasini bajarish;

- Mahsulot taqdimoti

- Debitorlik qarzlarini nazorat qilish

- Mijozlar bazasini ko'paytirish.

В компанию Meros market требуется торговый представитель.

Мы предлагаем тебе:

-Фиксированный оклад 1 500 000 сум + дорожный 500 000 сум на руки + процент с продаж (3%-10%)

-Стабильную, своевременную оплату и официальное трудоустройство

-Гибкий график работы 6/1 с 09:00 - 18:00

Ты нам подходишь, если

-У тебя есть опыт работы торговым представителем (от 3 месяцев)

Говоришь на русском и узбекском;

- Умеешь найти подход к клиенту;

- Ты активный и в работе нацелен на результат;

- Ты честный, пунктуальный и стремишься развиваться;

- Умеешь убеждать и работать с возражениями;

В твои задачи будет входить:

-Посещение торговых точек на закреплённой территории;

- Выполнение плана продаж;

-Презентация продукции

-Контроль дебиторской задолженности

-Увеличение клиентской базы.

Откликнуться

Ташкентская область

Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
ID: 50691960

У вас есть вопросы к работодателю относительно этой вакансии?

Бесплатное приложение для твоего телефона