Сообщения
  • O'Z
  • Рус
Подать объявление
  1. Главная
  2. Работа
  3. Транспорт / логистика
  4. Транспорт / логистика - Навоийская область
  5. Транспорт / логистика - Навои
Опубликовано 26 апреля 2024 г.

Xaydovchi ishga qabul qilamiz

Зарплата

8 500 000 - 15 000 000 сум

Местоположение

Навои

Тип работы

Постоянная работа

Тип занятости

Работа на полную ставку

Описание

Vazifalar: • O‘zbekiston-Yevropa i bo‘ylab yuklarni ehtiyotkor tashish; • Omborlarda yuklash/tushirish ishlarini nazorat qilish; • Qo'shimcha hujjatlar bilan ishlash (inventar buyumlarni (yuklarni) qabul qilish va yetkazib berish); • transport vositasining holatini kuzatish, marshrut bo‘ylab nosozlik yuzaga kelsa, kichik ta’mirlash ishlarini olib borish; • Barcha sayohat xarajatlari haqida hisobot.

Talablar: ·         Xalqaro pasport,  “CE” toifali haydovchilik guvohnomasi, CHIP karta (карта водителя для тахографа), Kod 95 sertifikat( KOD 95 - YEVROPA ittifoqidagi transport kompaniyasida haydovchi bo'lib ishlash uchun zarur bo'lgan MAJBUR SERTIFIKAT ega

·   Halollik, mas'uliyat.

Taklifimiz: Rasmiy daromat (Kredit olish imkoni)   Avtotransport vositasi bilan taʼminlash;       Ish haqi kilometrga qarab, yurgan masofasiga qarab to'lanadi (8,5 million so'mdan 15 million so'mgacha). ·         Kundalik xarajatlarni to`lab beramiz.        Har bir reysdan keyingi ish haqqi to`lab beriladi.      Sayohat xarajatlari uchun kompensatsiya (mobil aloqa, pullik yoʻllar, va boshqalar)

  • Обязанности:

  • ·         Бережная, безаварийная перевозка грузов по маршруту Узбекистан-Европа, Европа-Узбекистан;

  • ·         Контроль загрузки/выгрузки  на складах;

  • ·         Работа с сопроводительными документами (прием и сдача товароматериальных ценностей (груза);

  • ·         Контроль за состоянием транспортного средства, осуществление мелкого ремонта при возникновении неисправности в пути следования;

  • ·         Составление отчетности всех дорожных расходов.

    Требования:

  • ·         Наличие водительского удостоверения категории «СЕ»

  • ·         Честность, ответственность, порядочность;

  • ·         Знание русского языка приветствуется

     Условия:

  • ·         Официальное трудоустройство;

  • ·         Предоставление транспортного средства;

  • ·         Стабильный доход;

  • ·         Зарплата от километража, ранжированная, в зависимости от пробега (от 8,5 млн сум до 15 млн сум).

  • ·         Выплата суточных;

  • ·         Зарплата после каждого рейса;

  • ·         Компенсация расходов в пути (мобильная связь, платные дороги, комплектующие и т.д.)

Откликнуться

Навои,

Навоийская область

Навоийская область, Навои
ID: 50634124

У вас есть вопросы к работодателю относительно этой вакансии?

Бесплатное приложение для твоего телефона