2. Ish
  3. Barlar-restoranlar
  4. Barlar-restoranlar - Toshkent viloyati
  5. Barlar-restoranlar - Toshkent
  6. Barlar-restoranlar - Yunusobod tumani
Khalid
Joylashtirildi 11/05/2024

Oziq-ovqat yetkazib berish. Haftalik to'lov. Piyoda, velo, avto

Ish haqi

10 000 000 сум

Joylashuv

Toshkent, Yunusobod tumani

Bandlik turi

To‘liq bo‘lmagan bandlik

Tavsif

Обязанности:

  • Озиқ овқат етказиб бериш хизматига курьерларни таклиф қиламиз. Yandex eats ҳамкори.

  • Кафе ресторанлардан велосипедда , автомобилда ёки пиёда етказиб бериш

Требования:

  • Иш Тошкент шахрида

  • Андроид ёки iOS смартфон

Условия:

  • Эркин иш жадвали. Ўзингизга қулай Вақтда ишлашингиз мумкин.

  • Пиёда, велосипедда ёки автомобилда етказиб беришингиз мумкин.

  • Хар кунлик туловлар

  • Бонуслар

  • Узингизга қулай туманда ишланг

  • Эртадан ишни бошланг

  • Телефон рақамингизни ва исмингизни ёзиб қолдиринг сизга алоқага чиқамиз.

Қуйидаги сўзлар билан қидирса бўлади: курьер, Яндекс курьер, yandex kuryer, toshkentda kuryer bo'lib ishlash , работа курьером

Ko'rsatmalar:

  • "Топшириш" тугмасини босинг

  • Анкетани тўлдиринг

  • Офисга ташриф буюрадиган сана ва вақтни танланг ва "Ёзилиш" тугмасини босинг.

  • Офисга келинг ва сумка олинг

Reklama beruvchining saytiga murojaat yuborish

Murojaat reklama beruvchining saytidan yuboriladi. OLX dan tashqarida murojaat yuborishni bosish orqali siz ushbu saytga yo'naltirilasiz.

Topshirish

Toshkent viloyati

Toshkent viloyati, Toshkent, Yunusobod tumani
ID: 53154459